Leadership For Transformation – Program dla Firm jest transformującym doświadczeniem, dostosowanym do specyfiki i potrzeb biznesowych Twojej organizacji opartym na zasadach uczenia się poprzez doświadczenie

LEADERSHIP FOR TRANSFORMATION

Aby wzmocnić anty-kruchość Twojej organizacji i lepiej przygotować ją na stawienie czoła problemom szybko zmieniającego się świata Program LFT jest w pełni osadzony w kontekście oraz strategii biznesowej Twojej firmy, obecnych trendach rynkowych oraz wyzwaniach.

Inwestujemy czas i energię w zrozumienie specyfiki Twojej organizacji. Zapraszamy przedstawicieli zespołów zarządzających do współkreowania z nami jak najbardziej adekwatnych „doświadczeń” aby Program spełniał Twoje konkretne oczekiwania rozwojowe.

JAK DZIAŁA PROGRAM:

Wspomaga transformację na trzech poziomach:

Odpowiedzialność własna za uczenie się

Program dla liderów rozumiejących potrzebę własnej zmiany

Balans pomiędzy małym a dużym

Program może być tak samo skuteczny w grupach od 18 aż do 30 osób

ACTION LEARNING

Ma na celu wypełnienie luki pomiędzy “umiem” a „działam”

FEEDBACK

Lustro i informacja zwrotna w celu zwiększenia samoświadomości

NETWORKING

Platforma do wymiany doświadczenia i budowania społeczności przywódców

DROGA ROZWOJOWA PROGRAMU:

104 godziny pogłębionego doświadczenia rozwojowego dla każdego uczestnika.

KORZYŚCI DLA LIDERÓW
&
TWOJEJ ORGANIZACJI:

Wzmocnienie kompetencji przywódczych. 

Rozwój autentycznego przywództwa.

Wzmocnienie pewności siebie, do przewodzenia w niestabilnym i złożonym świecie.

Zdobycie umiejętności wywierania wpływu, aby proaktywnie przewodzić zmianom.

Nauka przewidywania trendów.

Gotowość do kwestionowania statusu quo i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań dla zwiększania możliwości biznesowych. 

Zwiększenie wpływu liderów na organizację poprzez implementację projektów w obszarach wymagających poprawy i innowacyjności.

Nauka przewidywania trendów.

Gotowość do kwestionowania statusu quo i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań dla zwiększania możliwości biznesowych. 

Zwiększenie wpływu liderów na organizację poprzez implementację projektów w obszarach wymagających poprawy i innowacyjności.

Tym firmom pomogliśmy zwiększyć potencjał ich liderów:

logo travelport
logo nn
logo covance
logo aviva

Co mówią sponsorzy i uczestnicy o naszym Programie dla Firm:

Zdecydowałem się na udział w Programie LFT, ponieważ chciałem być lepszym liderem. Podczas Programu LFT dowiedziałem się, że wszyscy liderzy to fantastyczni ludzie i nie ma czegoś takiego jak perfekcjonizm. Wiedza zdobyta podczas Programu pomogła mi w życiu zawodowym, aby móc spojrzeć na poszczególne osoby w moim zespole i zobaczyć, co je motywuje, a nie zakładać, że motywuje je to samo, co mnie. Program LFT wyróżnia się tym, że uczestniczy w nim międzynarodowa rzesza profesjonalistów biznesowych, którzy są na podobnym poziomie zarządzania. Szukają oni transformacji w swoich organizacjach i chcą stać się lepszymi pracownikami i lepszymi pracodawcami. Polecam ten Program innym, ponieważ często pojawia się uczucie, że jesteś sam w organizacji, zwłaszcza na stanowisku kierowniczym, a każdy powinien być w stanie zyskać przyjaciół, którzy pomogą ci podczas misji.

Testimonial Item

Tobiasz Adamczewski

Conservation Director, Board Member WWF Poland

Dołączyłam do Programu LFT jako część mojej podróży przywódczej. Ta możliwość dała mi wiele samoświadomości, ale także pozwoliła mi na interakcję z ludźmi spoza mojej firmy o różnym pochodzeniu, aby lepiej zrozumieć, jak wzmocnić pewne umiejętności przywódcze. Po udziale w Programie zdobyłam wiele informacji na temat moich mocnych stron i tego, jak mogę je lepiej wykorzystać, aby mieć większy wpływ na organizację i ludzi, z którymi się stykam.

Testimonial Item

Carmenza Alarcon

Head of COPAC (Colombia, Ecuador, Peru, Centro America & Caribbean), Consumer Healthcare Sanofi

To było naprawdę wspaniałe doświadczenie być częścią zespołu LFT! I - możecie wierzyć lub nie - czuję się o wiele lepiej przygotowany na czasy VUCA, z którymi mamy do czynienia dzisiaj... ekstremalne VUCA!

Testimonial Item

Tomasz Głos

Partner Management Director, PAYBACK Poland

Największą lekcją TLP dla mnie i zachowaniem, do którego w pełni się zobowiązuję jest to, aby nigdy nie pozwolić, aby strach przed porażką stanął na mojej drodze.

Testimonial Item

Maurita Baker

Vice President & General Manager, Canada

Miałem szczęście, że zostałem wybrany do udziału w programie Fluent Leadership w 2017 roku z moją organizacją. Kurs postawił mi duże wyzwanie, pomógł lepiej zrozumieć moje mocne i słabe strony oraz przedstawił przede mną możliwości mające na celu poprawę siebie i mojej kariery. Kurs był intensywny i odpowiedni do roli, którą spełniałem w biznesie, a także był świetną zabawą. Zespół w Fluent utrzymywał różne poziomy i osobowości na właściwym torze i zapewnił wspaniałe środowisko do nauki i rozwoju. Gorąco polecam każdemu, kto chce się rozwijać jako menedżer i trener, aby przeszedł przez ich program, ponieważ da ci to narzędzia i wgląd potrzebny do poprawy podejścia. Już teraz widzę, że zmiany w moim życiu i w mojej pracy przynoszą korzyści i zamierzam podejmować dalsze kroki, które Zespół Fluent pomógł mi zdefiniować, aby rozwijać się dalej w mojej obecnej i przyszłej roli.

Testimonial Item

Martin Herbert

Managing Director, Asia, Travelport

Program Travelport Leadership był dla mnie niesamowitym doświadczeniem zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym. Uświadomił mi nowe pasje i cele zawodowe, a także wprowadził mnie na ścieżkę ich realizacji. Zespół Fluent pracował z każdym indywidualnie, wnosząc swoje własne umiejętności i doświadczenia, a co najważniejsze nie było tu podejścia typu "cookie cutter", jak w przypadku wielu poprzednich szkoleń, w których brałam udział. Dziękuję zespołowi Fluent. Jesteście pasjonatami, którzy starają się wydobyć z każdego to, co najlepsze, a poznanie Was wszystkich było przyjemnością i wiem, że będziecie nadal częścią mojej podróży przywódczej.

Testimonial Item

Louise Bennett

Director of Account Management and Product Strategy, Travelport

Dowiedz się więcej!

albo napisz do nas:

KONTAKT

Pytania ogólne

Anna Zietara
+48 504 652 165
az@fluentpartners.eu

Dołącz do naszej społeczności

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę